Наверх

Флаг Шри-Ланки

Шрі-Ланка LKR ₨

ШрІ-Ланка – ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ УЗБЕРЕЖЖЯ ШрІ-Ланки

Повернутися до цін на тури

Більшість туристів, що приїжджають на Шрі-Ланку, вибирають для відпочинку пляжі південно-західного узбережжя, які розташовані південніше Коломбо. Кожен курорт має свої особливості і до кожного зручно добиратися від столиці.

Юго-Западное побережье Шри-Ланки

Негомбо (37 км до Коломбо), – знаходиться всього в 6 км від міжнародного аеропорту і, таким чином, є хорошим вибором для тих, хто приїхав лише на кілька днів або повинен перебувати поблизу від Коломбо. Це невелике містечко відоме туристам своїм широким пляжем, приваблює своїм колоритним рибним ринком, жвавими прибережними барами, де можна подивитися захід сонця, а також можливістю покататися на човнах по каналам, які нагадують Голландію.

Також зручний для туристів, що зупинилися в столиці, пляж Маунт Лавінія, розташований в 12 км від центру міста. Це відмінне місце, щоб прогулятися хоч ввечері, хоч вдень, а також скуштувати різноманітні страви у багаточисельних ресторанчиках. В останній час цей пляж став місцем, де часто проводять найпопулярніші вечірки в Коломбо.

Ваддува (35 км від Коломбо) – улюблене місце відпочинку жителів Коломбо у вихідні дні. Відоме самими красивими готелями узбережжя.

У Калутарі (42 км від Коломбо), берегова лінія має багаточисельні мальовничі бухточки, незаймані цивілізацією. Крім великої кількості висококласних готелів та чудового пляжу, тут знаходиться величний трьохповерховий Буддистський храм, у якому можна знайти єдину в світі порожнисту ступу.

Бентота (62 км від Коломбо) – один із самих чарівних курортів узбережжя, з великими хорошими готелями, ексклюзивними бутіками та чудовими садами Бевіса Бава, брата самого відомого архітектора Шрі-Ланки. Крім того, гордістю Бентоти є різноманітні мальовничі пляжі та річка Бентота-Ганга, по якій туристи можуть відправитися в круїз і насолодитися красою острова, а також займатися різними водними видами спорту.

Найкращий час для відвідування пляжей південно-західного узбережжя – період с листопада по квітень, коли яскраво світить сонце, яке заставляє забути про дощі.

ПІВДЕННЕ УЗБЕРЕЖЖЯ ШРІ-ЛАНКИ

На південному узбережжі острова Шрі-Ланка на Вас чекають незаймані пляжі. Біля містечка Індурава, перед мандрівниками простягається безкрайня пісчана коса, яка веде у Хіккадува (98 км від Коломбо), один із самих популярних курортів острова. Хіккадува популярний через красивий кораловий рифй і місцяй для дайвінга, а також можливостями для серфінгу та веселого нічного життя. Туристи можуть розміщуватися як у багаточисельних бюджетних гість-хаузах (приватних економних міні-отелях), так і в комфортних готелях на узбережжі.

У прибережному місті Галле (116 км від Коломбо), в якому розташований старий Голландський форт, пам’ятник історичного спадку, який охороняється ЮНЕСКО, можна знайти кілька бутік-готелей та невеликий пляж. Трохи південніше Галле знаходиться популярний пляж Унаватуна (120 км від Коломбо), який є самим відвідуваним місцем більшістю туристів. Унаватуна входить у рейтінг дванадцяти найкращих пляжів світу і є відмінним місцем для дайвінга, а також славиться атмосферою спокою та жвавим нічним життям. Туристи можуть розміщуватися, в основному, в невеликих гест-хаузах, які підходять для індивідуальних мандрівників. Для тих же, хто надає перевагу більш комфортним місцям проживання, радимо зупинитися в самому Галле і вдень приїзжати в Унаватуну.

Бухта Велігама (143 км від Коломбо) – це мальовниче містечко з катамаранами та рибаками, які сидять на жердинах над поверхнею моря неподалек від берега. Ті, хто шукає, щось особливе, зможуть дістатися вбрід з бухти до острова Тапробане.

Одразу за Велігамою простягається пляж Мірісса (155 км від Коломбо), що по праву здобув собі славу найкращого пляжу південного узбережжя, який дозволяє зануритися в первісну природу. Облюбована серферами, Мірісса – підходяще місце як для любителів спорту, так і для спокійного відпочинку.

У Тангалле (195 км від Коломбо) – безлюдні пляжі, що простягаються на багато кілометрів, а ще можна побачити черепах у містечку Рекава та гірський храм Мулкірігала зі збереженими пещерними малюнками.

Захист берегової лінії від океанської хвилі дозволяє в цих місцях займатися водними видами спорту і купатися цілорічно!