Наверх

Флаг Шри-Ланки

Шрі-Ланка LKR ₨

ШрІ-Ланка – ПІВНІЧНо-СХІДНе УЗБЕРЕЖЖЯ

Повернутися до цін на тури

Північно-східне і східне узбережжя дарує гостям зовсім інше уявлення про Шрі-Ланку – інший клімат (больш сухий і жаркий), інша берегова линія (з лагунами і пальмами над водою). Якщо ви хочете відчути дихання дикой природи і відпочити подалі від цивілізації, – немає місця краще, ніж східне узбережжя.
Містечки Нілавелі і Упувелі (271 км від Коломбо), розташовані на північ від Трінкомале, мають чудові білосніжні пісочні пляжі. З берега видно кораловий острів Pigeon Island (Голубиний острів), який є унікальною знахідною для любителів дайвінга, які можуть годинами насолоджуватися живими підводними рифами та зграями тропічних риб. Тут є природні гарячі джерела, п’ятий у світі за розміром природний глибоководний порт в Трінкомале, а також багаточисленні Буддистські та Індуїстські храми.
Северо-восточное побережье Шри-Ланки

Поруч з Баттікалоа розташовані пляжі Калкуда і Пасекуда (364 км від Коломбо), які утворюють 6-ти кілометрову прибережну косу з мілкого білосніжного піску та спокійного прозоро-голубого моря, яка вдало захищена від високих хвиль коралловим рифом. Далі до півдня розташоване невелике місто Аругам Бей (314 км від Коломбо), з місцями для серфінгу та незайманими пляжами, що простягаються на північ та південь від міста. Неподалік розташований національний парк Лахугала, в якому живуть тропічні птахи і стада слонів.

Найкращий час для відвідування пляжів північного та східного узбережжя – це період з травня по вересень.