Наверх

Оплата

На нашому сайті всі ціни вказані у міжнародній валюті – доларах чи євро. Це валюта, в якій подають ціни країни-партнери.

Оплата турів здійснюється у гривні, за комерційним курсом на день сплати. Оскільки, згідно із законодавством України, розрахунки ми можемо здійснюватися тільки у національній валюті.

Вартість у гривні розраховується за комерційним курсом наших партнерів на день внесення коштів. Це пов’язано з тим, що курс змінюється щодня.

Здійснити оплату Ви можете такими способами:

  1. Готівкою в офісі. Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з постановою НБУ №37 від 12.02.2019р. Про обмеження максимальної суми готівкових розрахунків у розмірі до 50 000 грн. на добу. Тобто готівкою на день можна внести не більше 50 000 грн.
  2. Готівкою через касу будь-якого банку. Комісія за платіж стягується в залежності від умов банку. При оплаті на рахунок ПриватБанку у касі ПриватБанку – без комісії.
  3. Безготівковий розрахунок. У нас є два рахунки, на які Ви можете сплатити тур через онлайн банкінг – CrediAgricole Bank та ПриватБанк.

При оплаті на ПриватБанк з рахунку ПриватБанку комісії немає. В інших випадках комісія відповідно до умов Вашого банку.

Для того, щоб сплатити тур безготівково, ми виставимо Вам рахунок, в якому будуть вказані всі умови поїздки, яку Ви купуєте.

Мінімальна сума передоплати за тур завжди індивідуальна у кожному випадку. Залежить від багатьох факторів та умов наших партнерів.

Всі деталі оплати, які Вас цікавлять, Ви завжди можете уточнити у нас.