Наверх

ПРО нас

Дорогі друзі, вітаємо в туристичній агенції “Маракуйя”!

Ми засновали її в 2008 році для того, щоб Ви могли подорожувати багато, далеко та із задоволенням!
Екзотичні тури та напрямки – наша спеціалізація!

Ми хочемо подарувати Вам яскраві враження, комфорт, оригінальні маршрути і безпеку, індивідуальний супровід і підходящі ціни.

Принципи, на яких побудована наша робота: регулярне оновлення інформації про курорти та готелі, екскурсії та нові тенденції в сфері туризму. Такий підхід дає нам можливість надавати якісну консультацію та розробляти тури будь-якої складності.

Через свою любов до відкриттів, ми відвідуємо різні країни, в які хочемо запросити і Вас! Наш досвід та компетентність дозволяють зекономити Ваш час (а що може бути ціннішим?!) і наповнити його позитивними емоціями. Довірте нам підготовку – і подорож стане яскравою сторінкою Вашого життя!

Інтерес і любов до мандрів об’єднують наш колектив і ми пишаємося тим, що працюємо разом вже більше 13 років!
Офіс туристичної агенції “Маракуйя” розташований в самому центрі міста, що робить спілкування та сервіс зручним для всіх.
Лояльність та симпатії наших клієнтів, надійні та дружні відносини з партнерами, говорять про те, що ми з Вами обрали правильний шлях!

Чекаємо на Вас!

Наші реквізити

Свідоцтво на знак “МАРАКУЙЯ” для товарів та послуг: № 141238 видано 11.07.2011
Розмір фінансового запезпечення: 2000 євро (Гарантія №16023, видана 29.10.2019 ПАТ “Комерційний банк “Глобус”)
Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  ФОП Слива Дарина Юріївна, №2 074 000 0000 040023  видано 02.10.2019