Наверх

Флаг Доминиканы

ДОМІНІКАНА RD$

Санто-Домінго

Домінікана / Санто-Домінго

Санто-Домінго – це столиця і однойменний район країни, діловий центр, де приймаються політичні та економічні рішення, це штаб законодавчої, виконавчої та судової влади. Перше місто Нового Світу було засноване в 1496 Бартоломео Колумбом, братом адмірала Христофора Колумба. Санто-Домінго – це найважливіше і багатолюдне місто в Домініканській Республіці, воно розтягнулося на площі 250 км кв.

Санто-Доминго, Доминикана

Санто-Домінго розташований на південному березі Домініканської Республіки, приблизно посередині між західним кордоном з Гаїті та східним узбережжям. Найдальший – східний кордон, північний і східний берег знаходяться приблизно у 4-х годинах їзди на машині. На сході знаходиться Бока Чіка, на заході пляжні зони Паленке та Нізао, на півночі місто Бонао та зона Харабакоа, де розташовані найвищі гори Карибів.

Це місто має найстаріші пам’ятники Нового континенту, що є багатовіковими свідченнями перших знаменних подій колоніальної історії. Історична частина Санто-Домінго була визнана ЮНЕСКО у 1990 р. культурною спадщиною людства.

Санто-Доминго, Доминикана

Будівлі в місті побудовані в архітектурному стилі, типовому для Карибів. У ньому величезна кількість ресторанів, барів та невеликих кафе та різноманітне нічне життя. У Санто-Домінго велика пропозиція продуктів, товарів та послуг. У місті знаходиться безліч комерційних центрів, всередині них розташовано безліч магазинчиків, в яких можна купити будь-який одяг, косметику, коштовності, товари для дому, електроприлади, музику, а також сходити в кіно або фітнес клуб. Багато всесвітньо відомих брендів відкрили тут свої магазини. Дискаунт-магазини пропонують чудові ціни на дизайнерський одяг, провідні магазини проводять розпродаж кілька разів на рік. У місті є торгові центри Пласа-Централь, Дайамонд-Молл Пласа-Нако. Ринок Моделло пропонує бурштин та синій камінь ларімар, раковини-перлини, фрукти, килими, чорні корали.

Санто-Домінго ділиться на старе місто та сучасну частину міста. Старе місто складається з вузеньких вуличок, викладених бруківкою, історичних пам’яток, старовинних укріплень, руїн, скверів і будівель. Містом буде цікаво пересуватися у візках із запряженими кіньми.

Пішохідна вулиця El Conde у старому місті являє собою стиль культурного бароко, де сучасні магазинчики туляться в будівлях з багатою історією. Слідуючи El Conde, ви вийдіть на площу Колумба (Plaza Colon), в центрі якої височить велична статуя Христофора Колумба. З південного боку площі знаходиться собор Santa Maria de la Encarnacion, будівництво якого було завершено в 1540 р. У дизайні собору змішані елементи романського, готичного та платереско стилів. Це собор досі діє, і щонеділі в ньому служать меси. На площі розташовано багато сувенірних магазинчиків, барів та маленьких кафе.

Санто-Доминго, Доминикана

Також надзвичайно цікава вулиця Las Damas, на якій знаходяться безліч визначних пам’яток: фортеця Ozama, будинок Bastidas, вежа Homenaje, Casa de Francia, Національний Пантеон (1714-1745 рр.), La Casa de Ovando, La Casa de Davila, музей Casas Reales , сонячний годинник. З західного боку вулиця оточена високою фортечною стіною, з якої відкривається чудова панорама на річку Осама та Карибське море.

Вулиця Las Damas (згідно з легендою, вона названа на честь дам, які супроводжували дружину Дієго Колумба, донью Марію Толедо, яка робила прогулянки вечорами зі своїм почтом першою вулицею, побудованою в Новому Світі) виходить на площу Espana, в центрі якої височіє статуя знаменитого губернатора міста – Ніколаса де Овандо.

Фортеця Дієго Колумба (Alcazar de Colon) – палац Алькасар побудований в 1510-1514 рр.. сином Колумба – Дієго, де мешкали правителі міста, знаходиться у західній частині площі. З іншого боку, Espana оточена безліччю яскравих та колоритних ресторанів, які щонеділі влаштовують знамениті вистави.
Фортеця Ozama – перша фортеця у Новому Світі. Була збудована у 1502-1507 рр., щоб захистити місто від піратів.

Собор Санта-Марія-ла-Менор (Santa Maria la Menor) в 1514 р. Дієго Колумб заклав перший камінь цієї будівлі. Тут у мармуровому мавзолеї до 1992 р. лежали останки Христофора Колумба.

Маяк Колумба (Faro a Colon) – побудований в 1992 р. на місці першого маяка, побудованого в 1496 р., сюди перенесений мавзолей з прахом Колумба. На вулиці Ісабель-ла-Католика розташована одна із символічних споруд острова – храм Санта Марія ла Менор, присвячений Діві Марії, покровительці Америки, палац Боргелья, величні руїни Сан-Франсиско, Каса-дель-Дуарте та церква Санта – Барбара. На вулиці Падре Белліні знаходяться історичні будинки: церква Рехіна-Анхелорум, збудована понад 200 років тому, будинок таємничої людини в масці – Каса-дель-Тапао, церква ордена домініканців – Лос-Домінікос, будівля першого університету Америки, Каса-дель-Тостадо, церква Святої Клари (Санта-Клара), Монетний двір – Каса-де-ла-Монеда.

Музей королівського двору, розташований на вулиці Лас-Дамас, цікавий побутом колоніальної епохи, де представлені звички та звичаї губернаторів, експонуються підводні скарби, розкриваються найпотаємніші секрети приготування тростинного цукру.

Сучасний Санто-Домінго складається з широких проспектів, висотних будівель, величезних комерційних комплексів, чудових пент-хаусів. Інтерес тут представляє пішохідна набережна Malecon, – проспект простирається на кілька кілометрів вздовж Kaрибськогo моря; площа Культури (La Plaza de la Cultura) – дуже гарне місце, де розташовані Національна Бібліотека, Національний Театр, Музей Натуральної Історії та Географії, Галерея Мистецтв, Музей Національної Історії та Географії та Музей Домініканського Людини.

Також цікаві: музей “Світ бурштину”, Національний Акваріум (Авеніда Іспанії), Ботанічний сад (в ньому знаходяться більше 300 видів орхідей), Японський сад, парк Мірадор-дель-Сур, в ньому знаходиться безліч тропічних дерев. Примітною є дискотека парку, влаштована у знаменитій печері індіанців племені Таїно, прикрашена численними сталактитами та сталагмітами.

Повернутися до цін на тури