Наверх

Флаг Доминиканы

ДОМІНІКАНА RD$

Пунта-Кана

Домінікана / Пунта-Кана

Пунта-Кана – один з найбільш відомих курортів Домініканської республіки, що виник на пустельному узбережжі на початку 1980-х років. Пунта-Кана – це містечко, що займає найсхіднішу частину острова Гаїті в 215 км від столиці Домінікани – Санто-Домінго.

Пунта-Кана, Доминикана

Цей курорт складається з великих туристичних комплексів, які призначені головним чином для відпочинку парами чи усією родиною. Винятком є ​​весняна пора, коли настають канікули у навчальних закладах, і курорт перетворюється на веселу молодіжну тусовку. Сюди на канікули любить приїжджати молодь із Канади та США. Вони вибирають мегакомплекси, в яких представлена ​​чудова вечірня та денна анімація.

В околицях Пунта-Кани Ви знайдете чудовий світ печер, мангрових дерев, чудові незаймані пляжі в прилеглому Хато Мері або Ель-Сеїбо. Найзнаменитіша у цих місцях – печера, яка служила житлом для індіанського вождя, де на стінах можна розглянути древні індіанські письмена. Місцеві дітлахи за невелику плату із задоволенням проводять Вас туди. На заході Ви зможете відвідати пляжі та містечка Альтос де Чавон, Байя-Ібе, і навіть дістатися острова Саона, що біля Ла Романи, але до останнього Вам доведеться їхати близько 2 годин.

Пунта-Кана, Доминикана

У Пунта-Кані є власний міжнародний аеропорт, до будь-якого готелю ви дістанетеся від нього максимум за 30 хвилин. Інший прилеглий аеропорт знаходиться в Ла Романі, до якого можна дістатися максимум за 2 години. Якщо ви приземляєтеся в міжнародному аеропорту Лас Амерікас (Санто-Домінго), то в готелі ви опинитеся не раніше ніж через 4 години. Від Санто-Домінго поїздка на таксі обійдеться приблизно в 100 $ за машину, також можна здійснити внутрішній авіапереліт – 60 $ на людину. Найдешевший спосіб дістатися від аеропорту – заміським мікроавтобусом, це буде коштувати лише 8$.

Самим курортом можна пересуватися на таксі або громадським транспортом.

Практично кожен готель на курорті має свої власні анімаційні команди, які організовують не лише денні розваги, а й вечірні та нічні. Нічне життя буде трохи жвавішим у великих готельних комплексах.

Пунта-Кана, Доминикана

Снорклінг

Курорт славиться своїм кораловим рифом, який досить довгий – приблизно 30 км. Біля берега нічого особливого під водою ви не виявите, рекомендуємо вирушити до самого рифу, це приблизно 200 метрів від берега – корали та багата підводна фауна на 1-2-метровій глибині. Організовуються щоденні екскурсії до рифу від яхт-клубу Кабези де Торо.

Місцева акваторія ідеально підійде для початківців, глибина моря невелика. Якщо ви досвідченіший пірнальник, то рекомендуємо вам відправитися на екскурсію, де ви зможете поринути в місцях аварії корабля або поплавати серед красивих коралів, до яких з берега не дістатися. Температура води від +24°С до +26°С градусів. Рекомендуємо вирушити до острова Саона (у двох годинах їзди).

Влітку в Пунта-Кані проходять навіть міжнародні турніри з риболовлі. Що клює? Можете з нетерпінням чекати на клювання синього марліну, барракуди або дорадо. Найкраща рибалка у Пунта Кані – звісно, ​​літом.

Віндсерфінг

Курорт Пунта-Кана знаходиться в дуже вдалому місці, тут зустрічаються Атлантичний океан і тепліше Карибське море; вітри потужні, так що це – гарне місце для віндсерфінгу та вітрильного спорту.

Повернутися до цін на тури