Наверх

Флаг Доминиканы

ДОМІНІКАНА RD$

Ла Романа

Домінікана / Ла Романа

Курорт Ла Романа – туристичний регіон в Домініканській респубіці, розташований на Південному сході, біля узбережжя Карибського моря. Курорт Ла Романа дещо відрізняється від інших Домініканських курортів найкрасивішими та тихішими пляжами в Домінікані. Зовсім поряд з Ла Романою, уздовж берегової лінії розмістилися готелі відомих марок, які запропонують туристам повний набір різноманітних послуг та чудові умови відпочинку та розваг.

Ла Романа, Доминикана

До готелів цього курорту можна дістатися з трьох міжнародних аеропортів: Ла Романа (LRM), який знаходиться в безпосередній близькості, Санто Домінго (SDQ) і Пунта Кана (PUJ). Улюблений туристами район Байяібе, який розташувався лише за 18 км. від Ла Романи, рекомендується для сімейного відпочинку, активного молодіжного відпочинку і для проведення медового місяця.
Бо бірюзове Карибське море, блакитне небо, білий та м’який, як борошно, пісок – надзвичайно привабливі.

Ла Романа, Доминикана

Ла Романа – невелике і затишне місто, яке виникло в роки, коли зароджувалася цукрова промисловість Домініканської республіки. У районі курорту Ла Романа, над ущелинами, поряд з річкою Чавон, знаходиться популярна туристична пам’ятка – село художників Альтос Де Чавон, яка побудована в стилі невеликого середньовічного італійського містечка. Є тут амфітеатр, де проходять концерти світових зірок і різноманітні заходи, що зібрають тисячі людей

Відпочиваючи в готелі, туристам можна взяти напрокат швидкохідний човен з мотором і дістатися до розташованого зовсім поряд острова Саона, який є частиною національного парку – природного заповідника, де містяться численні види унікальних рослин і тварин (більше 120 різновидів птахів, пелікани, дельфіни, черепахи). . Цей єдиний у своєму роді природний парк дивує відвідувачів безліччю рідкісних рослин, які спускаються до моря, своїми печерами і гротами, де втомлені від довгих подорожей мореплавці знаходили свій притулок. Унікальна природа в цьому регіоні дуже різноманітна і дивує навіть вимогливих мандрівників.

Повернутися до цін на тури