Наверх

ВІза на МальдІвИ

Громадянам України, які прибувають на Мальдіви з туристичною метою, можна перебувати в країні без оформлення візи до 30 днів.

Основні вимоги для в’їзду:

  • Закордонний паспорт з терміном дії не менш ніж 6 місяців.
  • Підтвердження бронювання готелю
  • Підтверджені квитки на зворотній шлях в країну проживання
  • Достатня кількість коштів на передбачуваний період перебування на Мальдівах (із розрахунку $50-$100 на день перебування в країні)

NB! Додаткові вимоги щодо в’їзду, які діють через пандемію (Covid-19), уточнюйте у наших менеджерів!

Митні правила:

Ввезення та вивезення іноземної валюти не обмежене. Дозволяється ввозити без сплати мита 200 цигарок та 125 мл. парфумів. Суворо забороняється провозити вибухові речовини, зброю, вогнепальну зброю, боєприпаси, алкогольні напої, наркотичні препарати, свинину і продукти зі свинини. Заборонений вивіз чорного коралу та виробів з нього (крім сувенірів, що виготовлені виробниками, які мають спеціальний сертифікат уряду), а також виробів з панцира морської черепахи.

Ввезення тварин дозволено за наявності довідки про відсутність інфекцій та інфекційних захворювань.
Забороняється ввезення собак.

Відповідно до законів Мальдівської Республіки заборонено ввезення: будь-яких наркотичних речовин, включаючи психотропні; порнографічних матеріалів; анти ісламської літератури; військової атрибутики; будь-яких продуктів зі свинини; алкоголю; пороху, вибухових речовин, вогнепальної зброї, колюче-ріжучі предмети, та зброї для підводного полювання.

 

Повернутися до цін на тури