Наверх

віза в Туніс

По прильоту в паспорт ставиться штамп про в’їзд в країну безкоштовно. Маючи цей штамп туристи можуть знаходитись на території країни не більш 30 днів. По прильоту в аеропорту туристи заповнюють еміграційну карту. При собі туристам необхідно мати ваучер на проживання та квиток.

Закордонний паспорт має бути дійсним на момент виїзду з країни 3 місяці.

 

NB! Додаткові вимоги щодо в’їзду, які діють через пандемію (Covid-19), уточнюйте у наших менеджерів!

 

Митні правила:
Для нерезидентів обов’язкове декларування іноземної валюти у випадку ввезення на територію Тунісу суми від 10 000 дол. США (або еквіваленту в туніських динарах).
Вивезення іноземної валюти у сумі, що перевищує 3 000 дол. США або еквівалентної суми в туніських динарах, здійснюється виключно при представленні декларації, заповненої при в’їзді в країну.
Безмитно ввозяться на територію Тунісу (на одну дорослу особу): цигарок – 200 шт., 50 сигар, 500 гр. тютюну; до 2 л спиртних напоїв міцністю до 25°; до 1л спиртних напоїв міцністю понад 25°; особисті прикраси та вироби із золота, платини і срібла; цінні предмети, необхідні для роботи або відпочинку (відео- та фототехніка); речі домашнього та особистого вжитку в межах потреб.
Заборонено ввезення: будь-яких видів наркотиків; порнографічної або аморальної літератури; зброї та боєприпасів.

Повернутися до цін на тури