Наверх

Флаг Португалии

ПОРТУГАЛИЯ

віза в Португалію

Для громадян України режим в’їзду безвізовий (до 90 днів протягом 180 днів) – для власників біометричних паспортів громадянина України для виїзду за кордон; візовий – для власників паспортів громадянина України для виїзду за кордон (крім дипломатичних, службових паспортів України).

Для подорожі в країни ЄС необхідно мати при собі:

  • Біометричниий закородонний паспорт або діюча шенгенська віза
  • Документ, що підтверджує мету візиту. Це може бути підтвердження бронювання готелю/апартаментів або запрошення від друга/родича, бізнес-партнера
  • Зворотний квиток 
  • Поліс мед. страхування
  • Поліс страхування цивільної відповідальності автовласника для подорожі на автомобілі
  • Підтвердження платоспроможності в обсязі достатньому на період подорожі (у вигляді готівки або банківської карти)

NB! Додаткові вимоги щодо в’їзду, які діють через пандемію (Covid-19), уточнюйте у наших менеджерів!

 

Митні правила:

Ввезення іноземної та національної валюти не обмежене, проте при в’їзді або виїзді з країни суму у розмірі 10 000 євро або більше (або еквівалент в іншій валюті) необхідно задекларувати.
Під час подорожі до країн ЄС, в тому числі до Португалії, ви можете ввезти тютюнову та алкогольну продукцію для особистого користування, але не для перепродажу, зокрема: до 200 шт. сигарет, до 250 гр. тютюну, 1 л міцних спиртних напоїв та 2 л. вина.
Митний контроль може носити вибірковий характер. Прикордонні офіцери мають право перевірити будь-який багаж, а також провести особистий огляд подорожуючого.
Додаткову інформацію щодо правил в’їзду та виїзду з країн ЄС можна знайти за посиланнями: http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-nationals/index_en.htm або http://www.sef.pt/portal/V10/EN/aspx/page.aspx.

 

Повернутися до цін на тури