Наверх

Флаг Мексики

МЕКСИКА Mex$

Віза в Мексику

Для відвідування Мексиканських Сполучених Штатів із метою туризму, транзиту і для деяких типів ділових поїздок, з максимальним терміном перебування впродовж 180 днів, громадянам України необхідно заздалегідь отримати безкоштовний дійсний для одноразового в’їзду в країну ЕЛЕКТРОННИЙ ДОЗВІЛ.
Для самостійного оформлення електронного дозволу на в’їзд у Мексику туристу необхідно перейти на офіційну сторінку Національного Інституту Міграції для заповнення заяви http://www.inm.gob.mx/index.php/page/Solicitud_de_Autorizacion_Electronica/ru.htm.

Мінімальний термін дії закордонного паспорта туриста перед поїздкою до Мексики повинен становити 6 місяців.

Необхідні документи для перетину кордону для неповнолітніх громадян України.
Усі неповнолітні діти (до 18 років), які прямують у Мексику з обома батьками під одним прізвищем, а також із різними прізвищами, повинні мати з собою АПОСТИЛЬОВАНИЙ ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження, з нотаріально завіреним перекладом на іспанську мову.
Усі неповнолітні діти (до 18 років), які прямують у Мексику без супроводу батьків (у супроводі третіх осіб) або в супроводі одного з батьків, ПОВИННІ, як при в’їзді, так і при виїзді з Мексики, пред’являти ОРИГІНАЛ нотаріально завіреного дозволу від батьків і АПОСТИЛЬОВАНИЙ ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження, з нотаріально завіреним перекладом на іспанську мову.

NB! Додаткові вимоги щодо в’їзду, які діють через пандемію (Covid-19), уточнюйте у наших менеджерів!

 

Митні правила:

На міжнародних авіарейсах дозволяється ввозити в Мексику без сплати митних зборів:
– одяг та предмети особистого користування на загальну суму до 3 тис. дол. США);
– сигарети – 200 од., сигари – 50 од., тютюн – 250 гр.;
– алкогольні напої – 3 л.;
– книги, газети, буклети не для комерційних цілей;
– їнові товари вартістю до 300 дол. США;
– товари вартістю до 300 дол. США, придбані при прибутті у магазинах «Duty Free Shop».
Обов’язковому декларуванню підлягає ввезення валюти (готівкою або іншими способами) сумою понад 10 тис. дол. США.
Без відповідного дозволу заборонено ввезення неконсервованих фруктів та овочів, садових квітів та рослин, фруктових, декоративних та лісових дерев або їх частин, цибулин, насіння, черешків, живців, бруньок і т. п., ґрунту; комах, слимаків, бактерій, грибів; котів, собак та інших домашніх тварин, екзотичних тварин, пташок, бджіл тощо; м’яса будь-якого тваринного походження, ковбасних виробів, шинки, молочних продуктів, біологічних речовин, сироваток, вакцин; продукти для харчування тварин, продукти бджільництва (мед, віск тощо).

 

Повернутися до цін на тури