Наверх

Віза в індонезію

Відповідно до Постанови Уряду Республіки Індонезія від 01.04.2016 громадяни України можуть відвідувати Індонезію з туристичною метою строком не більше ніж 30 календарних днів без оформлення візи.

Умови безвізового в’їзду (FREE VISIT VISA):

  • Закордонний паспорт, дійсний протягом не менше 6 місяців з моменту перетину кордону країни.
  • Українці можуть подорожувати в РІ без віз з метою туризму, відвідання родини, соціальною метою, для здійснення обміну у галузі мистецтва та культури, виконання короткотермінових урядових службових обов’язків, проведення лекцій та семінарів, відвідання нарад головних офісів або філій міжнародних компаній в РІ, транзиту до інших країн.
  • Срок пребывания не более 30 дней.
  • Мати зворотні квитки або квитки до іншої країни.
  • В’їзд в РІ/виїзд з РІ через один з Міжнародних аеропортів (наприклад: I Gusti Ngurah Rai Балі, Halim Perdana Kusuma Джакарта)

Отриманий таким чином дозвіл на перебування не може бути подовжений або змінений на інший.

 

NB! Додаткові вимоги щодо в’їзду, які діють через пандемію (Covid-19), уточнюйте у наших менеджерів!

 

Для візиту в Індонезію з іншою метою або на строк більше 30 днів необхідно попередньо відкривати візу в Консульстві Республіка Інддонезія в Києві.

Митні правила:

При в’їзді до країни необхідно заповнити митну декларацію та імміграційну картку, яку слід зберегти до завершення подорожі.
Ввезення та вивезення іноземної валюти не обмежується, однак суми понад 10 тис. дол. США мають декларуватися.
В країну дозволено ввозити 2 л. горілчаних напоїв, 200 цигарок або 50 сигар.
Заборонене вивезення рідкісних видів птахів та тварин. З острова Балі забороняється вивозити різьбляні вироби з деревини, антикварні речі.

 

Повернутися до цін на тури