Наверх

ВІза в Єгипет

Для туристів, які прибувають у провінцію Червоне море, Південний Синай, Матрух, Луксор і Асуан, з 01.05.2021 відновлено оплату за візи відповідно до умов в’їзду в країну.

Вартість візи – 25$ за паспорт.

Міграційні картки є обов’язковими для заповнення після прильоту в будь-який повітряний порт.
Звертаємо вашу увагу на те, що в’їзд у Єгипет для громадян України є візовим. Після прильоту, перед проходженням паспортного контролю, турист зобов’язаний придбати візу біля стійки VISA.
Термін дії паспорта — не менш ніж 6 місяців з моменту закінчення туру.
Період перебування за візою — безперервно до 30 днів, одноразовий в’їзд.
Після прильоту на Синайський півострів (Шарм-ель-Шейх, Таба) туристи можуть не ставити візу й відповідно не сплачувати візовий збір. На паспортному контролі туристи повинні сказати «SINAI ONLY». Буде проставлено відповідний штамп у паспорті. Цей штамп дає право перебувати тільки на території Синайського півострова до 15 днів. Якщо це правило буде порушено, туристам буде виставлений штраф у розмірі 1 053 єгипетських фунта.
Пасажирам чартерних рейсів, які прибувають у Шарм-ель-Шейх, не потрібно заповнювати міграційні картки Єгипту. Заповнення міграційних карток залишається тільки для рейсів до Хургади.
У разі, якщо буде порушено візовий режим, тобто турист перебуватиме в країні більш ніж 30 днів, влада Єгипту має офіційне право накласти штраф і ввести обмеження на відвідування країни.
Звертаємо увагу на те, що якщо туристи перебували з туристичною візою більш ніж 30 днів, виліт з країни на чартерному рейсі неможливий. Туристам слід скористатися регулярними рейсами.

NB! Додаткові вимоги щодо в’їзду, які діють через пандемію (Covid-19), уточнюйте у наших менеджерів!

Митні правила:

Заборонено ввозити до Арабської Республіки Єгипет: наркотичні речовини та зброю; медичні препарати, які містять наркотичний склад; відеопродукцію, фотографії порнографічного, сексуального та насильницького характеру; матеріали антиісламського змісту та літературу, яка розпалює міжрелігійну ворожнечу.
Звертаємо увагу, що з/до Єгипту можна ввозити/вивозити готівкою іноземну валюту в еквіваленті не більше 10 тисяч доларів США (надлишок підлягає конфіскації). Також, з огляду на підвищені заходи безпеки в країні, спеціальна аудіо-, фото-, відеоапаратура та засоби супутникового зв’язку можуть бути вилучені для додаткового огляду та оформлення компетентними органами Єгипту відповідного дозволу на їх ввіз на територію країни.
Заборонено вивозити з країни: корали, мушлі тощо, а також вироби з морської фауни; антикварні речі та старовинні витвори мистецтва, давність яких становить понад 100 років; місцеву валюту на суму більше ніж 5 тисяч єгипетських фунтів.

 

Повернутися до цін на тури